Wikiverzita
 

Moderní formy a metody výuky na VŠ (5.2.2019)

21. století si žádá nové přístupy ve vzdělávání. Zapojení digitálních technologií není nadstavbou, je součástí každodenního života dnešního studentů a je zapotřebí umět na tyto změny reagovat a výuku tomu přizpůsobit.

 

Termín konání:

05. 02. 2019  10:00 - 15:00
Číslo akce 1904
Místo konání:

Asociace pracovníků univerzit, Kounicova 67a, 602 00 Brno

Lektor:

Karel Klatovský - v současné době působí jako manažer pro program Microsoft – Partneři ve vzdělávání v české pobočce společnosti. Je bývalý učitel a na SŠ a MŠ v Litoměřicích, Univerzitě J.E.Purkyně v Ústí nad Labem. V poslední době se věnuje školení na využívání technologií a produktů společnosti Microsoft a to zejména Office, Office 365, Windows, Windows MultiPoint Server, tabletové výuce a další.

Kontaktní osoba: Monika Červinková
Tel: + 420 778 476 859
E-mail: cervinkova@apua.cz
 

Obsah:

OneNote – nejlepší přítel učitele. Každý učitel, který má své přípravy v papírové podobě již pravděpodobně někdy přemýšlel, jak je převést do elektronické podoby tak, aby byly snadno a rychle dostupné a efektivně se s nimi pracovalo. A ideálně, aby bylo možné tyto přípravy využít i pro studenty ve formě elektronických sešitů včetně zadávání, odevzdávání a kontroly projektů/úkolů. A to je přesně to, co aplikace OneNote umí a na všech platformách nabízí. Třešničkou na dortu je pak skvělá podpora pro výuku matematiky.
 

Překročte hranice se Skypem ve výuce
Skype je aplikace, kterou jistě všichni znáte, nicméně s příchodem Skypu do výuky se otevřely dveře do celého světa. Podívejte se na to, jak Skype využívají české školy, jak snadné je začlenit Skype do výuky a jak je snadné si nechat přes Skype udělat přednášku od odborníků po celém světě, navštívit národní parky v USA nebo základní tábor na Everestu či se spojit ve hře Mystery Skype.
 

Minecraft pro školy.
 

Microsoft Teams Nový nástroj pro komunikaci mezi učiteli a studenty je zde. Komunikujte tak, jak jsou student zvyklí – pomocí chatu a mobilní aplikace. Můžete jim ale take zadávat a hodnotit jejich úkoly či spolupracovat na dokumentech v rámci různých projektů. Díky integrovaným aplikacím je možné funkce rozšířit tak, aby bylo možné ve studijní skupině dělat vše, co z pohledu komunikace a spolupráce potřebujete.

 
Účastnický poplatek:  
1.900,- Kč  Kolektivní členové asociace
1.900,-Kč Individuální členové asociace
2.900,-Kč Ostatní zájemci
  V ceně je zahrnuto kurzovné, materiály, stravné.
Účastníci obdrží osvědčení o absolvování vzdělávací akce.
Způsob platby:   Účastníci obdrží současně s podrobnějšími informacemi o akci výzvu k platbě za seminář převodním příkazem s přiděleným variabilním symbolem.
  Po připsání částky na účet asociace 51-1074480267/0100 obdrží účastník daňový doklad. Pokud bude příkaz k úhradě za více účastníků z jedné vysoké školy/univerzity, stačí uvést variabilní symbol jednoho z účastníků.
Storno podmínky: Přihláška na seminář se stává závaznou jejím přijetím,
Při zrušení účasti nejméně 7 dní před zahájením semináře bude účastnický poplatek vrácen v plné výši,
Při zrušení po tomto termínu hradí účastník stornovací poplatek 50 %,
Při neomluvené neúčasti účastnický poplatek nevracíme,
Místo přihlášeného účastníka lze vyslat náhradníka.
Souhlas se zpracováním osobních údajů: Vyplněním a odesláním registrace souhlasím, aby Asociace pracovníků univerzit, z. s., se sídlem: Antonínská 548/1, 601 90 Brno, IČ: 27016200, spisová značka L 11451, vedená u Krajského soudu v Brně, zpracovávala mé osobní údaje a to v rozsahu: jméno, příjmení, název vysoké školy/organizace, e-mail, telefonní číslo, získané v souvislosti s poskytováním vzdělávacích služeb.

Zásady a informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.


Registrace   Zpět na Aktuální nabídka seminářů

Asociace pracovníků univerzit

Asociace pracovníků univerzit
Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazena