Tvorba krátkých videí (reels) na sociální sítě mobilem

místo konání semináře APUA  Brno
datum a čas konání semináře APUA  13. 6. 10:00-14:00
lektor semináře APUA  Ing. Pavol Bigoš

Popis

Výhodou bude, pokud účastník kurzu bude obeznámen se základním nastavením svého telefonu a případně bude mít na notebooku předinstalovaný Adobe Premiere.

Obsah

Kurz bude zaměřen na tvorbu krátkých (cca 1 min) videí na soc. sítě typu Tik Tok, Instagram, Facebook apod. Na kurzu se dozvíte, co která platforma vyžaduje z hlediska zpracování a technického nastavení kamery až po nastavení požadovaných exportů.

V první části bude obsahem kurzu samotné natáčení na mobil. Budete se věnovat správnému nastavení foťáku nebo kamery, kompozičním pravidlům, technickým aspektům natáčení na mobil, stabilizaci a technice uchopení mobilu jako kamery.

Jádrem kurzu bude kreativní práce s mobilem jako kamerou, použití různých kreativních prvků, technických pomůcek k točení, kde ve spojení s kreativitou se otevírá nespočet možností využití mobilu jako kamery. V kurzu se probere i střih takto natočených videí, ať už přímo v mobilu, případně na notebooku tak, aby získaná videa byla rychleji použitelná a publikovatelná.

Výhodou bude, pokud budete obeznámeni se základním nastavením svého telefonu a případně budete mít na notebooku předinstalovaný Adobe Premiere.

Storno podmínky

  • Registrace se stává závaznou potvrzením konání ze strany asociace.
  • Při zrušení účasti nejméně 7 dní před zahájením semináře bude účastnický poplatek vrácen v plné výši.
  • Při zrušení po tomto termínu hradí účastník stornovací poplatek 50 % (v případě, že nebyl poplatek ještě uhrazen, bude vystavena storno faktura).
  • Při neomluvené neúčasti poplatek nevracíme (v případě, že nebyl poplatek ještě uhrazen, bude vystavena 100% storno faktura).

Souhrn

Lektor

profil

Ing. Pavol Bigoš

Vystudoval obor automatizace a kybernetika na VUT v Brně, nicméně v současnosti se živí výhradně jako profesionální fotograf a kameraman a současně je kreativním ředitelem společnosti Pinarto zaměřenou na foto a videotvorbu a vizuální komunikaci. V posledních pěti letech se prosadil zejména ve svatební fotografii a patří ke špičce v tomto oboru v České a Slovenské republice. Popularita jeho fotografií a videí je stále na vzestupu a je vyhledáván i zahraničními klienty, zejména z Rakouska a Itálie. Za léta své praxe rozšířil svoji zručnost a portfolio focením módních, dokumentačních a propagačních snímků.

Kontaktní osoba

Barbora Vajglová

Ředitelka kanceláře

Kontaktní osoba

Hana Balabánová

Koordinace vzdělávacích aktivit

Kontaktní osoba

Monika Červinková

Koordinace vzdělávacích aktivit

Registrace

Prosíme, vyplňujte registraci za každého účastníka zvlášť. Pokud chcete mít na osvědčení všechny tituly, uvádějte je v registraci. Pokud chcete uvést na fakturu číslo objednávky, uveďte tento požadavek do poznámky při registraci. Na uvedený e-mail Vám budou zasílány veškeré informace, včetně pokynů k platbě.
Tribe Loading Animation Image

Mohlo by Vás zajímat

Tvorba krátkých videí (reels) na sociální sítě mobilem
Přesunout se na začátek