AI v akademickém výzkumu: Průvodce moderními nástroji

místo konání semináře APUA  online
datum a čas konání semináře APUA  24. 5. 9:00-11:00
lektor semináře APUA  Mgr. Klára Rybenská, Ph.D.

Popis

Webinář poskytne účastnicím a účastníkům přehled nástrojů umělé inteligence (AI), které jsou vhodné k podpoře vědeckého bádání (nejen) v akademické sféře

Obsah

Webinář se zaměří na efektivní využití AI ve vědeckém výzkumu, od průzkumu a analýzy odborných textů až po generování obsahu a využití asistence při formulaci textů.

Účastnice a účastníci se dozví o různých nástrojích, které mohou zlepšit výzkumné metody a zvýšit efektivitu jejich práce. Webinář je určen jak pro zkušené akademičky a akademiky, tak pro začínající vědkyně, vědce, či kohokoliv dalšího, kdo by rád objevil, jaké jsou možnosti využití AI v těchto oblastech

Storno podmínky

  • Registrace se stává závaznou potvrzením konání ze strany asociace.
  • Při zrušení účasti nejméně 7 dní před zahájením semináře bude účastnický poplatek vrácen v plné výši.
  • Při zrušení po tomto termínu hradí účastník stornovací poplatek 50 % (v případě, že nebyl poplatek ještě uhrazen, bude vystavena storno faktura).
  • Při neomluvené neúčasti poplatek nevracíme (v případě, že nebyl poplatek ještě uhrazen, bude vystavena 100% storno faktura).

Souhrn

Lektor

profil

Mgr. Klára Rybenská, Ph.D.

Působí na Univerzitě v Hradci Králové jako odborná asistentka, kde se specializuje na informatiku a moderní technologie. Její práci charakterizuje výuka, vědecká činnost a také praktická školení v oblastech umělé inteligence, desinformací a 3D digitalizace kulturního dědictví. Díky vášni pro moderní technologie předává znalosti různým generacím, včetně seniorů na Univerzitě třetího věku, kde podporuje aktivní přístup k učení. Jako zastánkyně technologického pokroku a vzdělání věří v propojení osobního rozvoje a zdokonalení společnosti s technologiemi.

Kontaktní osoba

Barbora Vajglová

Ředitelka kanceláře

Kontaktní osoba

Hana Balabánová

Koordinace vzdělávacích aktivit

Kontaktní osoba

Monika Červinková

Koordinace vzdělávacích aktivit

Registrace

Prosíme, vyplňujte registraci za každého účastníka zvlášť. Pokud chcete mít na osvědčení všechny tituly, uvádějte je v registraci. Pokud chcete uvést na fakturu číslo objednávky, uveďte tento požadavek do poznámky při registraci. Na uvedený e-mail Vám budou zasílány veškeré informace, včetně pokynů k platbě.
Tribe Loading Animation Image
AI v akademickém výzkumu: Průvodce moderními nástroji
Přesunout se na začátek