Pokročilé techniky projektového řízení a využití agility ve výzkumných projektech

místo konání semináře APUA  online
datum a čas konání semináře APUA  19. 5. 9:00-13:00
lektor semináře APUA  Kolektiv lektorů

Popis

Projekty v akademické sféře mají mnoho specifik, to ale neznamená, že nelze využít moderní metody a techniky projektového řízení. Z mezinárodních metodik a současné praxe projektového řízení jsme vybrali takové nástroje a techniky, které lze v tomto prostředí efektivně využít a zvýšit tak úspěšnost Vašich projektů. Vše si budete moci na worshopu prakticky vyzkoušet a následující den hned aplikovat ve Vašich projektech.

Obsah

  • Úvod
  • Přístupy k projektovému řízení, jejich výhody a nevýhody, využitelnost ve vědě a výzkumu
  • Techniky projektového řízení – logický rámec (aneb správné otázky ve správný čas), odhadování času a náročnosti, práce s riziky
  • Agilní prvky – které, kdy a jak využít

Storno podmínky

  • Registrace se stává závaznou potvrzením konání ze strany asociace.
  • Při zrušení účasti nejméně 7 dní před zahájením semináře bude účastnický poplatek vrácen v plné výši.
  • Při zrušení po tomto termínu hradí účastník stornovací poplatek 50 % (v případě, že nebyl poplatek ještě uhrazen, bude vystavena storno faktura).
  • Při neomluvené neúčasti poplatek nevracíme (v případě, že nebyl poplatek ještě uhrazen, bude vystavena 100% storno faktura).

Souhrn

Lektor

profil

Ing. Sylva Žáková Talpová, Ph.D., Mgr. Ing. Jan Žák

Ing. Bc. Sylva Žáková Talpová, Ph.D. – je proděkankou na ESF MU. Vede projekty v soukromé i veřejné sféře a je certifikovaným projektovým manažerem (IPMA, Prince2 Practitioner, ITIL, Scrum Master, PMI).

Mgr. Ing. Jan Žák – je projektovým manažerem BrnoID, vede projekty v soukromé i veřejné sféře a je certifikovaným projektovým manažerem (IPMA, Prince2 Practitioner, ITIL, Scrum Master, PMI).

Kontaktní osoba

Barbora Vajglová

Ředitelka kanceláře

Kontaktní osoba

Hana Balabánová

Koordinace vzdělávacích aktivit

Kontaktní osoba

Michaela Šindelářová

Koordinace vzdělávacích aktivit

Registrace

Prosíme, vyplňujte registraci za každého účastníka zvlášť. Pokud chcete mít na osvědčení všechny tituly, uvádějte je v registraci. Pokud chcete uvést na fakturu číslo objednávky, uveďte tento požadavek do poznámky při registraci. Na uvedený e-mail Vám budou zasílány veškeré informace, včetně pokynů k platbě.
Tribe Loading Animation Image
Pokročilé techniky projektového řízení a využití agility ve výzkumných projektech
Přesunout se na začátek