Hospodářská a nehospodářská činnost z hlediska VVŠ

místo konání semináře APUA  Online
datum a čas konání semináře APUA  10. 6. 9:00-12:00
lektor semináře APUA  Mgr. Matej Kliman

Popis

Webinář Hospodářská a nehospodářská činnost v prostředí VŠ poskytne přehled právní úpravy a kategorizace hospodářské a nehospodářské činnosti, včetně problematiky hraničních případů. Zaměříme se na interní dopady této kategorizace a upozorníme na nevýhody výnosové metody. Dále si ukážeme, jak efektivně sledovat relevantní entity a jejich činnost. V neposlední řadě se budeme věnovat externím dopadům, zejména partnerstvím v projektech a jejich vlivu na financování i řízení výzkumných a vzdělávacích aktivit.

Obsah

    • Rekapitulace základů právní úpravy a kategorizace HOČ/NEHOČ včetně hraničních případů
    • Interní dopady
        • nevýhody výnosové metody
        • sledování relevantních entit
    • Externí dopady – partnerství v projektech

Storno podmínky

  • Registrace se stává závaznou potvrzením konání ze strany asociace.
  • Při zrušení účasti nejméně 7 dní před zahájením semináře bude účastnický poplatek vrácen v plné výši.
  • Při zrušení po tomto termínu hradí účastník stornovací poplatek 50 % (v případě, že nebyl poplatek ještě uhrazen, bude vystavena storno faktura).
  • Při neomluvené neúčasti poplatek nevracíme (v případě, že nebyl poplatek ještě uhrazen, bude vystavena 100% storno faktura).
  • Místo přihlášeného účastníka lze vyslat náhradníka.  
  • Kurzovné nelze převádět.      

Souhrn

Lektor

profil

Mgr. Matej Kliman

se věnuje komplexnímu právnímu poradenství a přednáškové činnosti v oblastech veřejné podpory a výzkumu a vývoje.

Pokud máte dotaz na lektora, který se vztahuje k problematice semináře/webináře, můžete jej poslat na adresu kanceláře APUA.

Kontaktní osoba

Barbora Vajglová

Ředitelka kanceláře

Kontaktní osoba

Hana Balabánová

Koordinace vzdělávacích aktivit

Kontaktní osoba

Monika Červinková

Koordinace vzdělávacích aktivit

Registrace

Prosíme, vyplňujte registraci za každého účastníka zvlášť. Pokud chcete mít na osvědčení všechny tituly, uvádějte je v registraci. Pokud chcete uvést na fakturu číslo objednávky nebo chcete vystavit hromadnou fakturu pro více účastníků, uveďte tento požadavek do poznámky při registraci. Na uvedený e-mail Vám budou zasílány veškeré informace, včetně pokynů k platbě.

Tribe Loading Animation Image
Hospodářská a nehospodářská činnost z hlediska VVŠ
Přesunout se na začátek