Jak si usnadnit ukončení projektu

místo konání semináře APUA  online
datum a čas konání semináře APUA  16. 6. 9:00-13:00
lektor semináře APUA  Kolektiv lektorů

Popis

Ukončení projektu může být zásadní výzvou ve veřejných i soukromých projektech. Jedním z nástrojů projektového řízení, který může pomoct, je logická rámcová matice. Její využití umožňuje stanovit si takové cíle, které usnadní jejich akceptaci v závěru projektu. Kromě toho pracuje i s očekáváním stakeholderů a s riziky, což je pro zdárné ukončení projektu klíčové. Logická rámcová matice tak šetří energii i čas v projektu. Díky tomu je efektivním a velmi užitečným nástrojem. Vše si budete moci na workshopu prakticky vyzkoušet a následující den hned aplikovat ve Vašich projektech.

Obsah

Obsah:

  • Úvod
  • Problémy s ukončením projektu a jejich příčiny
  • Logická rámcová matice
  • Praktický příklad

Storno podmínky

  • Registrace se stává závaznou potvrzením konání ze strany asociace.
  • Při zrušení účasti nejméně 7 dní před zahájením semináře bude účastnický poplatek vrácen v plné výši.
  • Při zrušení po tomto termínu hradí účastník stornovací poplatek 50 % (v případě, že nebyl poplatek ještě uhrazen, bude vystavena storno faktura).
  • Při neomluvené neúčasti poplatek nevracíme (v případě, že nebyl poplatek ještě uhrazen, bude vystavena 100% storno faktura).

Souhrn

Lektor

profil

Sylva Žáková Talpová, Ph.D., Ing. Mgr. Jan Žák

Ing. Bc. Sylva Žáková Talpová, Ph.D. – je proděkankou na ESF MU. Vede projekty v soukromé i veřejné sféře a je certifikovaným projektovým manažerem (IPMA, Prince2 Practitioner, ITIL, Scrum Master, PMI).

Mgr. Ing. Jan Žák – je projektovým manažerem BrnoID, vede projekty v soukromé i veřejné sféře a je certifikovaným projektovým manažerem (IPMA, Prince2 Practitioner, ITIL, Scrum Master, PMI).

Kontaktní osoba

Barbora Vajglová

Ředitelka kanceláře

Kontaktní osoba

Hana Balabánová

Koordinace vzdělávacích aktivit

Kontaktní osoba

Michaela Šindelářová

Koordinace vzdělávacích aktivit

Registrace

Prosíme, vyplňujte registraci za každého účastníka zvlášť. Pokud chcete mít na osvědčení všechny tituly, uvádějte je v registraci. Pokud chcete uvést na fakturu číslo objednávky, uveďte tento požadavek do poznámky při registraci. Na uvedený e-mail Vám budou zasílány veškeré informace, včetně pokynů k platbě.
Tribe Loading Animation Image

Mohlo by Vás zajímat

Jak si usnadnit ukončení projektu
Přesunout se na začátek