Nově v roli manažera

místo konání semináře APUA  online
datum a čas konání semináře APUA  30. 9. 9:00-14:00
lektor semináře APUA  PhDr. Zdeňka Brázdová

Popis

Kurz je určen začínajícím manažerům, kteří se chtějí seznámit s praktickými zásadami, na co se zaměřit při přebírání manažerské pozice a získat základní dovednosti nutné pro efektivní řízení a rozvoj pracovních týmů.

Obsah

  • Na co se zaměřit při převzetí manažerské pozice
  • Obsah řízení, manažerské činnosti a role, jejich naplňování v praxi, základní manažerské návyky, jak je budovat a rozvíjet
  • Budování autority manažera, zdroje autority a jejich ovlivňování
  • Praktické zásady efektivní manažerské komunikace při řízení pracovního výkonu
  • Základy správného situačního vedení, styl řízení jako nástroj podpory výkonu spolupracovníků a jejich motivace
  • Jak zvládat základní manažerské situace – zadávat úkoly, poskytovat správně zpětnou vazbu, hodnotit spoupracovníky, řešit obtížné manažerské situace

Storno podmínky

  • Registrace se stává závaznou potvrzením konání ze strany asociace.
  • Při zrušení účasti nejméně 7 dní před zahájením semináře bude účastnický poplatek vrácen v plné výši.
  • Při zrušení po tomto termínu hradí účastník stornovací poplatek 50 % (v případě, že nebyl poplatek ještě uhrazen, bude vystavena storno faktura).
  • Při neomluvené neúčasti poplatek nevracíme (v případě, že nebyl poplatek ještě uhrazen, bude vystavena 100% storno faktura).

Souhrn

Lektor

PhDr. Zdeňka Brázdová

Lektorka, konzultantka a koučka v oblasti managementu, managementu lidských zdrojů  a osobního rozvoje. Vystudovala pedagogiku, psychologii a andragogiku. Absolvovala certifikované programy v oblasti vzdělávání a rozvoje managementu a managementu lidských zdrojů. Má praxi na manažerských pozicích, zkušenosti z realizace komplexní manažerské přípravy v řadě firem (včetně zahraničních) a institucí v Česku i na Slovensku. Má zkušenosti z implementace a zdokonalování systémů řízení lidských zdrojů.

 

Pokud máte dotaz na lektora, který se vztahuje k problematice semináře/webináře, můžete jej poslat na adresu kanceláře APUA.

Kontaktní osoba

Barbora Vajglová

Ředitelka kanceláře

Kontaktní osoba

Hana Balabánová

Koordinace vzdělávacích aktivit

Kontaktní osoba

Michaela Šindelářová

Koordinace vzdělávacích aktivit

Registrace

Prosíme, vyplňujte registraci za každého účastníka zvlášť. Pokud chcete mít na osvědčení všechny tituly, uvádějte je v registraci. Pokud chcete uvést na fakturu číslo objednávky, uveďte tento požadavek do poznámky při registraci. Na uvedený e-mail Vám budou zasílány veškeré informace, včetně pokynů k platbě.
Počet přihlášených: 4 / ∞
Tribe Loading Animation Image
Nově v roli manažera
Přesunout se na začátek